Kovács Bálint: „Ha lett volna egy kis szerencsém, akár a dobogó is meglehetett volna…”

• augusztus 11, 2023

A H-Moto Team pilótája, Kovács Bálint a múlt hétvégén az osztrák Red Bull Ringen folytatta szereplését az IDM 2023-as idényében. A 21 éves motoros a BMW gyári csapatának, a BCC Alpha Van Zon BMW-nek motorjával ezúttal kétszer is a hetedik helyen végzett – a vendégpilóták miatt az 5. pontjait kapta meg –, így összetettben megerősítette pozícióját a legjobbak között.

olvass tovább

Tim Gábor megérkezett a Clio Cup Europe élmezőnyébe

• szeptember 14, 2022

A vanyarci születésű hétszeres bajnok Tim Gábor a Hungaroringen már belekóstolt Európa legnagyobb és legerősebb márkakupájába, ahol már a top10-ben versenyzett. Újra lehetősége volt a bajnoksághoz csatlakozni, a 40 fős mezőnyben a második futamon ötödik lett a Red Bull Ringen a 14. helyről rajtolva.

Osztrák Nagydíj - Leclerc győzött Spielbergben

• július 11, 2022

Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője nyerte meg a vasárnapi Forma-1-es Osztrák Nagydíjat a spielbergi Red Bull Ringen, és ezzel a sikerrel 38 pontra csökkentette hátrányát a világbajnoki címvédő és az összetett élén álló Max Verstappennel, a Red Bull holland pilótájával szemben

Vissza a vörös bikához

• május 21, 2021

A tavalyi évben sajnos a járványhelyzet miatt elmaradt egy olyan bajnoki forduló, mely mindig egy különleges helyszín a naptárban, amit akár a formula autózás egyik templomának is nevezhetünk! Ez a pálya nem más, mint Spielberg-ben a RedBull Ring